Škocjan 51, 8275 Škocjan, tel.: 07 38 46 600 os-skocjan@guest.arnes.si

SEZNAM RODITELJSKIH SESTANKOV IN GOVORILNIH UR

Spoštovani starši, vabimo Vas, da redno obiskujete roditeljske sestanke, govorilne ure in se udeležujete izrednih pogovorov z razredniki, ker boste samo tako lahko spremljali otrokov napredek v šoli.

RODITELJSKI SESTANKI

Roditeljski sestanek  Termin  Vsebina 
Prvi RS 

4. 9. 2023: 2.-3. razred 

5. 9. 2023: 4., 5. in 5. razred 

6. 9. 2023: 7., 8. in 9. razred 

7. 9. 2023: 1.-5. POŠ Bučka 

Program dela 
Drugi RS 

30. 1. 2014: 5. abp, 4. p 

1. 2. 2024: 1.-3. p, POŠ Bučka 

5. 2. 2024: 4.-9. razred matična  šola 

Analiza dela ob polletju, aktualna tematika 
Tretji RS  junij 2024  Analiza dela ob zaključku šolskega leta in neformalno druženje 

GOVORILNE URE

Seveda smo vseeno predvideli datume govorilnih ur na matični šoli: 10. 10., 14. 11., 12. 12., 9. 1., 13. 3., 11. 4., 8. 5. in 5. 6.

Govorilne ure na Podružnici Bučka so predvidene vsak prvi četrtek v mesecu.

Govorilne ure bodo možne tudi v dopoldanskem času, in sicer po predhodnem dogovoru z učiteljem oziroma razrednikom.

Predviden razpored dopoldanskih govorilnih ur:

IME IN PRIIMEK ODDELEK DAN URA PROSTOR
ANDREJKA ŠTIMPFELJ 1. a 2. torek v mesecu 9.25 – 10.10 razredni kabinet
KATJA PLOJ 1. b 2. petek v mesecu 8.35 – 9.20 razredni kabinet
ANKA B. GORENC 1. c 2. petek v mesecu 7.30 – 8.15 razredni kabinet
TATJANA VÖRÖŠ 1. a, 2. str. delavka 2. torek v mesecu 9.25 – 10.10 razredni kabinet
TEA HARMANDIĆ 1. b, 2. str. delavka 2. petek v mesecu 8.35 – 9.20 razredni kabinet
TEA KUMP 1. c, 2. str. delavka 2. petek v mesecu 7.30 – 8.15 razredni kabinet
MAJA SALAMON/
GABRIJELA VRBAN
2. a 2. torek v mesecu 8.35 – 9.20 po dogovoru
NUŠKA KOŠAK 2. b 2. torek v mesecu 7.30 – 8.15 po dogovoru
URŠKA RUDMAN 3. a 2. petek v mesecu 9.25 – 10.10 razredni kabinet
JANJA LESJAK 3. b 2. torek v mesecu 10.15 – 11.00 po dogovoru
ALEKSANDER BOŽIČ 4. a 2. petek v mesecu 9.25 – 10.10 po dogovoru
JASMINA POVŠE 4. b 2. ponedeljek v mesecu 10.15 – 11.00 razredni kabinet
LIDIJA KALIN 5.a 2. ponedeljek v mesecu 7.30 – 8.15 razredni kabinet
JASMINA BLAŽON 5. b 2. ponedeljek v mesecu 10.15 – 11.00 po dogovoru
SARA CIZELJ OPB 1 1. torek v mesecu 11.00 – 11.50 razredni kabinet
IVANA MIRTIČ OPB 2      
NATALIJA KOTAR OPB 3 1. ponedeljek v mesecu 8.35 – 9.20 po dogovoru
MARTINA GRANDA OPB 4 2. torek v mesecu 11.50 – 12.40 po dogovoru
MANJA TRAVNIKARE OPB 5 2. ponedeljek v mesecu 11.05 – 11.50 kabinet športa
MATEJA SLADIČ 6. a 2. petek v mesecu 8.20 – 9.05 kabinet jeziki
TADEJA LAH 6. b 2. četrtek v mesecu 11.05 – 11.50 kabinet mat
GABRIJELA KOVAČ 7. a 2. ponedeljek v mesecu 10.15 – 11.00 kabinet zgo
PATRICIJA HALER 7. b 2. torek v mesecu 8.20 – 9.05 kabinet
SABINA HOČEVAR 8. a 2. torek v mesecu 7.30 – 8. 15 kabinet nar
IRENA PLETERSKI 8. b 2. ponedeljek v mesecu 9.10 – 9.55 kabinet jeziki
TANJA LUŠTEK 9. a 2. torek v mesecu 10.15 – 11.00 po dogovoru
DARJA PLUT 9. b 2. sreda v mesecu 8.20 – 9.05 po dogovoru
UČITELJI NA PODRUŽNICI BUČKA
       
IME IN PRIIMEK ODDELEK DAN URA PROSTOR
SUZANA R. ZIDAR 1. p 2. ponedeljek v mesecu 10.15 – 11.00 kabinet
URŠKA PICEK 2., 3. P 1. četrtek v mesecu 11.05 – 11.50 kabinet
URŠKA ZIDAR 4., 5. p 2. ponedeljek v mesecu 9.25 – 10.10 kabinet
NADJA CVERLE TJA, LUM 3, DRU 4 2. torek v mesecu 11.05 – 11.50 po dogovoru
ERNA ANDROJNA OPB BUČKA      
         
UČITELJI nerazredniki        
IME IN PRIIMEK ODDELEK DAN URA PROSTOR
TINA GORENJC   2. ponedeljek v mesecu 9.10 – 9. 55 po dogovoru
SABINA KLEMENČIČ   2. torek v mesecu 7.30 – 8.15 kabinet nar
LIDIJA ROŽMARIĆ   2. ponedeljek v mesecu 8.20 – 9.05 učilnica teh
JAN CERLE   1. ponedeljek v mesecu 8.20 – 9.05 kabinet RAČ
DANIELA ZUPAN DEŽMAN   2. četrtek v mesecu 10.15 – 11-00 kabinet GUM
KATJA ŽIBERT   2. torek v mesecu 11.50 – 12.40 kabinet
METKA BABIČ   2. torek v mesecu 11.55 – 12.40 kabinet GUM
IGOR PANGRČIČ   1. petek v mesecu 7.30 – 8.15 kabinet RAČ
ANDREJ PRIMC   2. sreda v mesecu 10.15 – 11.00 kabinet ŠPO
ALENKA HRASTAR        
ANEMARI KAPLER        
ANJA OBREKAR        
ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA
       
IME IN PRIIMEK ODDELEK/UČENEC DAN URA PROSTOR
VESNA KUKAVICA   PO DOGOVORU    
ANICA TRAMTE   PO DOGOVORU    

 

(Visited 155 times, 1 visits today)
Dostopnost